Plugin Paketi Nedir, Nasıl Satın Alınır?
tlgnd 03 Ocak 2021 07:06


"Minecraft plugin paketi" sözcüğünü ufacık da olsa sunucular ile ilgilenen, oynayan veya kuran herkes bilir fakat maalesef çoğu bu konuda yanlış bilgiler ile donatılmıştır. Yanlış bilgilendirmiş çok fazla insan ile karşılaştığımızdan dolayı yanlış bilinenler konusunda ekstra tecrübeliyiz. Siz müşterilerimizi en iyi şekilde bilgilendirmek en zevk aldığımız görevlerimizden birisidir.


Plugin Paketi Nedir

Bu soruya yanıtlayabilmek için öncelikle "plugin" nedir bunu bilmemiz gerekir. Plug-in eklenti demektir ancak Minecraft sektöründe daha çok; Java yazılım dili ile, Spigot kütüphanesi kullanılarak yazılmış olan yazılımlardır. Bu eklentiler sayesinde sunucumuzda normal şartlar altında mümkün olmayan bir çok şeyi gerçekleştirebiliriz.

Öbür yandan plugin paketi ise bu eklenti olarak adlandırdığımız yazılımların birleşimidir. Bu tanımı ülkemize ve Minecraft sektörüne uyarlarsak; "birlikte koordineli çalışan sistemler bütünü" demek diğer bilimsel ve sistematik tanımına göre çok daha doğru olur.


Plugin Paketi Nasıl Satın Alınır

Bu konuda MC PL ekibi yani bizler Türkiye'de bir ilki yaparak, plugin paketi, plugin, tasarım, map/harita gibi sunucunuzu oluşturan mihenk taşlarının satın alımını hiç olmadığı kadar kolay kıldı ve tamamen otomatik, SSL sertifikalı, sanal pos destekli bir mağaza sistemi oluşturduk. Diğer tüm farklı alternatiflerinize göre daha güvenli, mantıklı ve tamamen otomatik bir şekilde, kimseye bir kelime bile etmeden ürününüzü anında teslim alıp kullanıma başlayabilirsiniz. Ürün satın alımı hakkında daha detaylı yazımızı buradan inceleyin:

https://minecraftpluginpaketi.com/haber/5/nasil-urun-satin-alinir

https://minecraftpluginpaketi.com/haber/10/aldigim-plugin-paketini-nasil-kuracagim

Otomatik satın alabileceğiniz tüm "plugin paketi" ürünlerimizi görmek için de buraya tıklayın:

https://minecraftpluginpaketi.com/magaza/plugin-paketi

Kafanız karıştırmadan kolayca aradığınız kategoriden ürün alabilmeniz için "SKYBLOCK, FACTIONS, SURVIVAL ..." gibi kategorilere ayrılmaktadır. Hangi sunucu türünde ürün arıyorsanız tıklayın, ürününüzü beğenin, satın alıp anında teslim alın ve kullanmaya başlayın!


Bilgilendirme konularında yorum aktif değildir